Viesu nams

Vislabākais
Jūsu atpūtai

Naktsmītne atrodas 300 metrus no pludmales. Apkārt ir sakopta dzīvojamā zona, Ragaciema zivju tirgus, zivju restorāns, kafejnīcas un veikali.

Tuvumā ir Kaņiera ezers, kurš ir putnu un zivju krājumu ziņā viens no bagātākajiem ezeriem Latvijā. Tā ir iecienīta makšķernieku un putnu vērotāju vieta. Kaņierī atrodas labiekārtota un moderna laivu bāze ar auto stāvvietu, ir izbūvēts putnu vērošanas torņi. Putnu vērošanai Kaņierī labākais laiks ir pavasaris un vasaras otra puse – rudens līdz septembra beigām. Pavasarī un vasaras sākumā turp var doties nakts ekskursijās, lai klausītos nakts laikā dziedošās putnu sugas.

Tūristus Ragaciems vilina ne tikai ar gardajām zivīm, bet arī ar smilšaino pludmali. Interesants apskates objekts ir arī Ragaciema sedumi. Sedumi ir kādreizējās zvejas laivu piestātnes, kur zvejnieki cēla tīklu būdas. Tajās glabājās tīkli, enkuri, bojas un cits zvejai nepieciešamais inventārs. Vasarā Ragaciemā un tuvējās pludmalē notiek daudz un dažādi pasākumi, it sevišķi vasaras vidū, kad ir Zvejnieku svētki.

3 km no Ragaciema ir Lapmečziema novada muzejs, kurš darbu uzsāka 1999. gadā. Muzeja misija ir - novada kultūrvēsturisku vērtību saglabāšana un aizsardzība.

Atpūta pie dabas krūts

Mūsu viesu nams Jums atgādinās kā ciemošanos pie radiem, kur Jūs vienmēr esat mīļi gaidīti.

Mūsu naktsmīte atrodas klusā vietā, ar plašu dārzu, grila vietu un atpūtas zonu ne tikai sev, bet arī bērniem, drošu novietni jūsu auto. Dārzā zied ķiršu koku, ābeles, ogas un siltumnīcā pašu audzēti bioloģiskie tomāti, ar kuriem var cienāties visu viesošanās laiku.